• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Інформаційно-навчальний семінар

Участь громадян у бюджетному процесі: як підготувати, подати і просувати проекти на виконання Бюджету участі міста Хмельницького

27 жовтня відбувся інформаційно-навчальний семінар Участь громадян у бюджетному процесі: як підготувати, подати і просувати проекти на виконання Бюджету участі міста Хмельницького.

Експерти Інституту Регіонального Розвитку Валерій П'ятак та Уляна Терлецька допомагали розібратися, як готувати громадські проекти: визначати проблему, на вирішення якої спрямовано проект, його мету та ціль, перелік заходів для досягнення мети проекту, як знайти однодумців та втілити в життя цікаві ідеї з розвитку міста.

У навчанні взяли участь більше 40 учасників, які своєю активною позицією засвідчили готовність вчитися та брати відповідальність за зміни в місті на себе. Небайдужі хмельничани спільно працювали над генерацією ідей, визначенням завдань та цілей, складанням бюджету та плануванням заходів з реалізації проектів.

Захід організований Хмельницькою міською радою та ГО "Інститут Регіонального Розвитку" у рамках реалізації проекту USAID "Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження" у наданні допомоги щодо запровадження бюджету участі на місцевому рівні в Україні. Проект "ЗМФІ-ІІ" реалізується Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД) та Хмельницькою міською радою.

Нагадуємо, що прийом проектів на виконання громадського бюджету Хмельницького триває. Подати проект можна до 15 листопада 2016 року двома шляхами:

 • заповнивши відповідну форму на сайті gp.khm.gov.ua;
 • у паперовому вигляді за адресою: м. Хмельницький, вул.Соборна, 16.

Звертаємо Вашу увагу, що 3 листопада 2016 року о 13:00 буде проведений ще один інформаційно-навчальний семінар з написання громадських проектів.

Захід відбудеться у м. Хмельницькому: вул. Європейська, 18, готель «Любе плюс», конференц-зал, 3 поверх.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у семінарі.

Зареєструватися