• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • До закінчення залишилось
  Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Визначено терміни подачі проектів Бюджету участі у 2019 році – старт 3 вересня

Початок третього конкурсу відбіру громадських проектів

Третього вересня розпочинається етап прийому громадських проектів, які будуть реалізовані у рамках Бюджету участі у 2019 році. Сьогодні комісія з питань Бюджету участі затвердила терміни усіх етапів та обговорила деякі зміни у Програмі бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі).

Так, прийом проектів розпочинається 3 вересня і триватиме до 22 вересня, оцінка поданих проектів та виставлення їх на голосування з 24 вересня до 7 листопада, етап голосування за проекти з 8 листопада до 22 листопада. А до 29 листопада будуть відомі проекти-переможці.

Порівняно з минулим роком цьогоріч збільшено обсяг коштів на реалізацію одного проекту зі 100 тис. грн до 150 тис. грн.

Серед змін також вік осіб, котрі можуть подавати проекти, якщо раніше лише ті, кому виповнилося 18 років, то цього року 16-річні особи теж мають право подавати свої проекти. Важливо, що проект автор має подати особисто. Від одного автора може надходити не більше 2 проектів. Щодо голосування, то воно здійснюватиметься виключно через сервіс «Громадський бюджет». Голосувати можна або особисто через сервіс, або голосування та ідентифікація особи може бути проведена у Управлінні адміністративних послуг. Відповідальна особа ЦНАПу за пред’явлення особисто особою, яка підтримує проект, відповідних документів вносить голос особи на підтримку проекту через електронний сервіс «Громадський бюджет».

Чекаємо Ваших ідей!