• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Засідання Комісії з питань Бюджету участі

Комісією допущено до голосування 70 проектів

20 жовтня 2017 року відбулось засідання Комісії з питань Бюджету участі, на якій розглянуто громадські проекти та висновки управлінь міської ради, відповідальних за виконання проектів у разі їх реалізації. Всього було подано 82 проекти на загальну суму 7,5 млн. грн. Комісією допущено до голосування 70 проектів.

Протокол засідання

Проекти, що допущені до голосування (Додаток 2)

Проекти, що не буди допущені до голосування (Додаток 1))

№ Назва проектуПричина відмови
11Школа бізнесу та підприємництва для дітей ХмельницькогоВисновок Департаменту освіти та науки негативний: з опису проекту випливає, що створення школи не передбачається на території, що належить до комунальної власності міста. Автором не визначені механізми реалізації завдань проекту та фінансування процесу навчання (пошук та оплата праці тренерів, проведення занять тощо).
29Центр розвитку сім'їВисновок Департаменту освіти та науки негативний: проект планується реалізовувати на об’єкті некомунальної форми власності (Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, яка є закладом комунальної власності Хмельницької обласної ради)
65ІННОВАЦІЙНИЙ КОМП’ЮТЕРНИЙ КОМПЛЕКС СЗОШ №19 м. ХмельницькийПроект не відповідає вимогам Положення. Автор не зареєстрований у місті (п.1.6 Положення - автор проекту повинен бути зареєстрований у місті).
66ФІТНЕС-КАРДІОТРЕНАЖЕРИ СЗОШ №19 м. ХмельницькийПроект не відповідає вимогам Положення. Автор не зареєстрований у місті (п.1.6 Положення - автор проекту повинен бути зареєстрований у місті).
71СУЧАСНИЙ ОСВІТІНІЙ ПРОСТІР СЗОШ №19 м. ХмельницькийПроект не відповідає вимогам Положення.Автор не зареєстрований у місті (п.1.6 Положення - автор проекту повинен бути зареєстрований у місті).
53Придбання Холтерівської апаратури для КЗ «Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр»Проект не відповідає вимогам Положення. Автор не додав до пакету документів копію сторінки паспорту, яка засвідчує його місце реєстрації у місті (п.1.6 Положення - автор проекту повинен бути зареєстрований у місті).
77Пізнавальний клуб «Читанка»Висновок управління культури і туризму негативний: проект у своїй меті популяризації читання та книги зокрема дублює цілі і завдання, які виконують обласні та міські бібліотеки міста. Харчування дітей неможливо здійснювати без відповідних санітарних дозволів.
67Золотий фонд Хмельниччини (ремонтна частина)Висновок управління культури і туризму негативний: приміщення КМЦ «Ветеран» потребує капітального ремонту, проведення якого планується управлінням у 2018 році
40Простір активного дозвілляВисновок управління молоді та спорту негативний: проект планується реалізовувати на об’єкті некомунальної форми власності (вул. Шевченка, 40/2), яке приватизоване шляхом викупу Хмельницьким благодійним фондом «ХЕСЕД БЕШТ».
5Реконструкція та облаштування скверу по вул. ЗарічанськійВисновок управління житлово-комунального господарства негативний: вартість проекту перевищує ліміт Бюджету участі (100000 грн.), т.я. автором не передбачено проведення робіт із знімання асфальту та улаштування основи під тротуарну плитку, не враховано вартість доставки та встановлення елементів благоустрою. Для набуття завершеного характеру об’єкту до проекту необхідно також включити роботи із встановлення зовнішнього освітлення.
25Хмельницький - місто ландшафтних знахідокВисновок управління житлово-комунального господарства негативний: клумби, запропоновані автором (вул. Кам’янецька, 48 та 52), обслуговуються закладами торгівлі, що розташовані на І поверхах будинків. Щодо озеленення набережної УЖКГ замовлено проект на виконання робіт з капітального ремонту, озеленення набережної у 2018 році.
75Ремонт реабілітаційного центруВисновок управління праці та соціального захисту населення негативний: приміщення, де планується реалізація проекту, не належить до об’єктів комунальної власності. Проект не відповідає вимогам Положення. Автор не додав до пакету документів список осіб, які підтримали проект (п.8.2 Положення - кількість осіб на підтримку проекту повинна становити не менше 50).


Наразі підійшла черга реалізації етапу голосування за проекти, яке триватиме з 27 жовтня по 25 листопада 2017 року.

Завдяки платформі «Громадський проект» прийняти участь у голосуванні можна не виходячи з дому. Ви можете проголосувати з персонального комп’ютера, мобільного телефону або використовуючи систему BankId.

Також голосування можливе шляхом заповнення бланку голосування в Управлінні адміністративних послуг (вул. Соборна,16).

Пред’явлення оригіналу паспорту громадянина України (або сканованої копії - при електронному голосуванні) – обов’язкове.

Голосувати за проекти можуть громадяни України, яким виповнилось 18 років, зареєстровані на території міста Хмельницького.

Зробіть свій вибір вже зараз! Оберіть п’ять, на Вашу думку, найпріорітетніших проектів для розвитку Хмельницького.