• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Спортивний майданчик для активного дозвілля та здорового життя На реалізації

Доданий
19.09.2019
Номер
14
Житлово-комунальне господарство

Спортивний майданчик сприятиме поліпшенню фізичного стану та підготовки як малюків і дітей так і дорослих людей. На подібних тренажерах може вправлятись будь-хто, не залежно від віку та статті, а також стану фізичної підготовки. Наявність тенісного столу дасть змогу привити дітям любов до активних ігор та живого спілкування на свіжому повітрі.

Автор проекту
Наталія
Наталія Ташецька
Бюджет
98 064 грн
Розрахунок бюджету
Теги
на об’єкті галузі житлово-комунального господарства
Район
Південно-Західний
Адреса
вул. Григорія Сковороди, 46, Хмельницький

Опис

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Передумовою для реалізації даного проекту стала відсутність подібного майданчика на найближчих прибудинкових територіях житлових будинків у мікрорайоні. Облаштування спортивного майданчика для активного дозвілля та здорового життя скрасить дітям перебування на вулиці, подарує їм здоров'я, позитивні емоції та захоплення від активного способу життя.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Перевагою даного проекту є те, що усі жителі міста незалежно від віку і статі, а також фізичної підготовки зможуть із користю для себе займатись на спортивному майданчику, адже будь-який спортивний тренажер (вуличний) розрахований на роботу із власною вагою, тому навантаження, що отримується під час тренувань-безпечні.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Придбання, доставка та монтаж обладнання для облаштування спортивного майданчика для активного дозвіл та здорового життя, а саме: спортивних тренажерів та тенісного столу. Конструкції цих снарядів досить довговічні та ефективні у використанні. Встановивши вуличні тренажери у мешканців мікрорайону з'явиться можливість і зацікавленість частіше і довше проводити час на свіжому повітрі та покращувати своє здоров'я.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Придбання, доставка та монтаж вуличних тренажерів та тенісного столу для облаштування спортивного майданчика для активного дозвілля та здорового життя.

Ключові показники оцінки результату проекту

Соціальні. Заохочення людей вести здоровий спосіб життя, займатись спортом, адже бути у чудовому фізичному стані-це модно і корисно в будь-якому віці.

Очікуваний термін реалізації проекту

2020 рік

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Інфляція.

Приклади (кейси) схожих рішень

м. Хмельницький, вул. Лікарняна, 1

Мета проекту

Всім відомо, що заняття спортом на природі йде на користь маленькім дітям та підліткам. Метою проекту є подарувати гарний настрій, бадьорість, можливість "відтягнути" дитину від комп'ютера на користь занять на вуличних тренажерах та гри в настільний теніс. Навіть найпростіше, на теперішній погляд, спортивне обладнання розвиває спритність, моторику, уважність, покращує роботу вестибулярного апарату і координацію рухів.

Проект реалізовуватиметься на об’єкті галузі

Спорту та молодіжної політики.