Допоможемо вижити - соціальна пральня На реалізації

Доданий
25.09.2020
Номер
20
Соціальний захист

Проект «Допоможемо вижити" - має за мету допомогти людям, які опинилися в скрутних життєвих обставинах, які зможуть отримати допомогу у вігляді:прання та прасування одягу; можливість помитися та підстригтися; гарячі обіди; банк збору та видачі одягу та взуття б/в; видача підгузок та побутової хімії; продуктова допомога; консультації та направлення до центрів адаптації та центру матері та дитини.

Автор проєкту
Бюджет
106 912 грн
Розрахунок бюджету
Теги
на об’єкті галузі житлово-комунального господарства
Район
Гречани
Адреса
вул. Проскурівського Підпілля, 203, Хмельницький

Опис

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

На сьогоднішній день в нашій країні з певних причин склалися складні економічні обставини. На межі бідності опинилися різні версти населення. Згідно статистичних даних на 20 серпня в Україні двічі виросло число безробітних, так в серпні 2019 року їх нараховувалось 276 000, а в серпні 2020 вже 431 800 людей. Ні для кого не секрет, що низький рівень доходів веде за собою низку проблем як для людини, так і для суспільства в цілому: зростає кількість захворювань та смертей, суїцидів, знижується рівень працездатність, серед дітей та молоді знижується рівень освіченості, знижується народжуваність та зростає кількість дітей відмовників, зростає кількість людей з алко- та наркозалежністю, психічних розладів і як слідство зростає рівень кримінальності. Якщо одна людина може встояти та знайти вихід, то іншій необхідна допомога та підтримка.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Наш проект націлений на всі верстви населення, які потребують допомоги у зв’язку з складними життєвими обставинами, а саме: переселенці, люди похилого віку, люди з інвалідністю, багатодітні та малозабезпечені сім’ї, мати (батько), які самі виховують дітей, громадяни, що не мають постійного місця проживання, люди звільненні з місць відбування покарання, люди з алко- та наркозалежністю.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Ми пропонуємо на базі проекту «Допоможемо вижити» відкрити соціальну пральню, де саме громадяни нашого міста, зможуть отримати необхідну допомогу: прання та прасування речей, можливість помитися, скористатися послугами перукаря, вибрати чистий одяг та взуття, поласувати гарячим обідом та чаєм, отримати консультацію, а також за бажанням направлення до центрів адаптації та центру матері та дитини.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Для реалізації проекту необхідно замовити, оплатити та встановити необхідні побутові прилади.

Ключові показники оцінки результату проекту

Зняття соціальної напруги у місті, співпраця з соціальними центрами для більш ефективної допомоги населенню, поліпшення та покращення рівня життя.

Очікуваний термін реалізації проекту

Лютий 2021 року

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Форс-мажорні обставини

Приклади (кейси) схожих рішень

Облаштування Громадського Центру "Допомога"

Мета проекту

Проект «Допоможемо вижити» ставить перед собою мету досягнення максимально можливого рівня життєдіяльності та адаптації людей, які опинилися в скрутних життєвих обставинах. Прогнозована кількість людей, які зможуть отримати соціальну допомогу та консультацію 500-700 чоловік на місяць.

Проект реалізовуватиметься на об’єкті галузі

на об’єкті галузі житлово-комунального господарства

Фотографії