• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

”KHMELNYTSKYI FAMILY FEST 2021” На реалізації

Доданий
25.09.2020
Номер
22
Спорт та молодіжна політика

”KHMELNYTSKYI FAMILY FEST 2021” – це соціально-спортивний проект спрямований на формування сімейних традицій занять фізичною культурою та спортом.
Проект, що популяризує та розвиває спорт та підкреслює важливість сім’ї і сімейної взаємодії між дітьми та батьками.

Автор проєкту
Денис
Денис Поворознюк
Бюджет
149 965 грн
Розрахунок бюджету
Теги
на об’єкті галузі спорту
Район
Все місто
Адреса
вул. Прибузька, 3/1, Хмельницький

Опис

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Сучасне покоління – це діти, народжені після 2000 року в розквіт цифрової епохи, діти , що не уявляють себе без інтернету, смартфонів та інших гаджетів, діти які втрачають інтерес до спорту. Проект ”KHMELNYTSKYI FAMILY FEST 2021” направлений на залучення молодого покоління та їхніх батьків до активного способу життя та виховання нової епохи спортивно-активних людей! Замість довгих розмов про те, наскільки корисний спорт, краще подавати власний приклад. Особливо це стосується дітей, для яких батьки – безумовні авторитети, люди, яких дитина намагається наслідувати. Психологи стверджують, що спільне відвідування спортивних заходів не тільки мотивує дитину займатися спортом, а й зближує батьків і дітей на емоційному рівні. Так чому б не направити це бажання в правильне русло та не почати з особистого прикладу у рамках ”KHMELNYTSKYI FAMILY FEST 2021”.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

”KHMELNYTSKYI FAMILY FEST 2021” – це сімейно-спортивний проект, який допоможе стимулювати населення м. Хмельницького до здорового способу життя, дасть значний поштовх дорослим та дітям до занять спортом.
Проведення даного фестивалю дасть можливість всім бажаючим ближче познайомитись з тим чи іншим видом спортом (теніс, тхеквондо ВТФ, теніс настільний), пройти майстер клас, спробувати себе у різних дисциплінах поряд з провідними спортсменами .
”KHMELNYTSKYI FAMILY FEST 2021” – це потужна платформа для промоції активного способу життя.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Сучасне покоління – це діти, народжені після 2000 року в розквіт цифрової епохи, діти , що не уявляють себе без інтернету, смартфонів та інших гаджетів, діти які втрачають інтерес до спорту. Проект ”KHMELNYTSKYI FAMILY FEST 2021” направлений на залучення молодого покоління та їхніх батьків до активного способу життя та виховання нової епохи спортивно-активних людей! Замість довгих розмов про те, наскільки корисний спорт, краще подавати власний приклад. Особливо це стосується дітей, для яких батьки – безумовні авторитети, люди, яких дитина намагається наслідувати. Психологи стверджують, що спільне відвідування спортивних заходів не тільки мотивує дитину займатися спортом, а й зближує батьків і дітей на емоційному рівні. Так чому б не направити це бажання в правильне русло та не почати з особистого прикладу у рамках ”KHMELNYTSKYI FAMILY FEST 2021”!?

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Придбання нового спортивного обладнання.
2. Використання нового спортивного обладнання.
3. Придбання нагородної атрибутики та подарунків.
4. Виготовлення друкованої продукції.

Ключові показники оцінки результату проекту

В результаті реалізації проекту очікується: укріплення родинних стосунків, зміцнення сімейних цінностей, мотивація дітей і дорослих до занять фізичною культурою та спортом.

Очікуваний термін реалізації проекту

СЕРПЕНЬ-ВЕРЕСЕНЬ 2021 РОКУ

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Інфляція, збільшення вартості інвентаря, епідеміологічна ситуація.

Приклади (кейси) схожих рішень

Family SportFest / Sport Ireland
Polska Éire Family Swimming Cup 2019
”KHMELNYTSKYI FAMILY FEST 2020”

Мета проекту

Формування родинних традицій до занять фізичною культурою та спортом.
Залучення дітей до активних занять спортом батьками та, найважливіше у сучасному світі те, що діти своїм прикладом залучають батьків до здорового способу життя.
Спортивний світ — безмежний. Він відкриває багато можливостей для кожної дитини. Завдання проекту — відкрити двері у цей світ і допомогти зробити вибір.

Проект реалізовуватиметься на об’єкті галузі

Хмельницька дитячо-юнацька спортивна школа №3

Фотографії