• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

"Джерело енергії" На реалізації

Доданий
19.09.2019
Номер
23
Соціальний захист

В нашому місті немає спортивно-оздоровчого закладу для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень, які б могли покращити своє здоров’я. Саме придбання обладнання для масажного кабінету дасть можливість особам з інвалідністю відновити та покращити стан свого здоров’я, долати проблеми своєї неповносправності, безбар’єрно спілкуватися та отримувати якісні реабілітаційні послуги.

Автор проекту
Сергій
Сергій Білий
Бюджет
69 800 грн
Розрахунок бюджету
Теги
на об’єкті галузі соціального захисту
Район
Ракове
Адреса
вул. Трембовецької, 23/1, Хмельницький

Опис

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

На сьогоднішній день наше суспільство ще не досить адекватно сприймає осіб з інвалідністю з розумовою відсталістю. Особи з обмеженими можливостями не мають змоги бути повноцінними членами суспільства. Саме тому наш проект спрямований на допомогу особам з інвалідністю в адаптації та соціалізації їх у суспільство, покращення їхнього фізичного розвитку та стану здоров’я в цілому. Так як більшість осіб з інвалідністю, які відвідують Фонд, виховуються малозабезпеченими сім’ями, батьки не мають коштів для повноцінної реабілітації своїх дітей. Тому в місті Хмельницькому було створено Фонд соціального захисту та реабілітації осіб з інвалідністю, який тісно співпрацює з Центром реабілітації «Родинний затишок». Для надання повноцінних реабілітаційних послуг потрібно більше реабілітаційного обладнання, а саме масажні крісла, для надання якісних послуг вразливій категорії населення – особам з інвалідністю .

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Проект спрямований на осіб з інвалідністю.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Одним із шляхів вирішення проблеми є створення інноваційних моделей по наданню соціальних послуг молодим особам з інвалідністю, у т.ч. дообладнання масажного кабінету, що дасть можливість надавати більш якісний та повноцінний курс реабілітаційних послуг та масажу для осіб з обмеженими можливостями м. Хмельницького

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1.Закупівля
2.Завезення та налаштування обладнання.
3. Проведення курсу масажів для осіб з інвалідністю.
4. Пропаганда здорового способу життя клієнтам Центру та Фонду буде здійснюватися шляхом проведення бесід на тему здорового способу життя, через ЗМІ та проведення майстер-класів разом з волонтерами.
5. Висвітлення в ЗМІ інформації про надання якісних реабілітаційних послуг.

Ключові показники оцінки результату проекту

Реалізація проекту дасть можливість надавати більш якісний та повноцінний курс реабілітаційних послуг та масажу для осіб з особливими потребами м. Хмельницького. Покращиться психологічний та фізичний стан членів цільової групи. Особи з інвалідністю матимуть змогу відновити стан свого здоров’я, набути повноцінних життєво необхідних вмінь та навичок рухів, покращити фізичний та психологічний стан, вийти з домашньої ізоляції та отримати комплекс оздоровчих процедур.

Очікуваний термін реалізації проекту

Протягом 2020 року

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Економічна нестабільність (підвищення зазначених у проекті цін)

Приклади (кейси) схожих рішень

Відсутні

Мета проекту

1) дообладнати масажний кабінет двома масажними кріслами де молодь з інвалідністю зможе отримувати якісні послуги з масажу;
2) надавати послуги з масажу та фізичної реабілітації для осіб з інвалідністю задля їх оздоровлення та покращення фізичного стану.

Проект реалізовуватиметься на об’єкті галузі

соціального захисту