• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

"SMALL TOWN" - в бібліотеці На реалізації

Доданий
20.09.2019
Номер
29
Культура та туризм

«SMALL TOWN» - це комфортний й технічно обладнаний пізнавально-інформаційний центр в бібліотеці, що має ресурси для навчання, повсякденних справ і дозвілля: у який включено три зони «Biblio-game», «Zone Wi-Fi», «Biblio-cinema». Це місце творчого розвитку та інтелектуального дозвілля.

Автор проекту
Бюджет
150 000 грн
Розрахунок бюджету
Теги
на об’єкті галузі культури
Район
Південно-Західний
Адреса
вул. Тернопільська, 32, Хмельницький

Опис

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

В зв’язку з великою кількістю в мікрорайоні школярів, постає питання їхньої зайнятості, попри те що існує велика кількість гуртків за інтересами є чимало учнів які мають багато вільного часу. Ми пропонуємо створити загальнодоступний, безкоштовний, пізнавально-інформаційний центр спілкування, комфортний і максимально зручний для відвідувачів з можливістю відпочити та реалізувати власні культурно-освітні, дозвільні, інтелектуальні потреби та ідеї.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Проект розрахований на дошкільників, дітей шкіл Південно-Західного мікрорайону, батьків, та для всіх відвідувачів бібліотеки.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Рішення проблеми – створити в бібліотеці «SMALL TOWN» пізнавально-інформаційний центр роботи і відпочинку, який максимально відповідатиме запитам та інтересам користувачів, де кожний займатиме певну зону.
Для громади – створюється місце де можна пограти у цікаві ігри, поспілкуватися з друзями, взяти участь у культурних заходах і забавах які відбуваються у бібліотеці, попрацювати над домашнім завданням, з допомогою бібліотекарів створювати міні-проекти, розробляти презентації, переглядати фільми, слухати музику.
Для бібліотекарів – «SMALL TOWN» своїми удосконаленими послугами залучить більше нових читачів, волонтерів, зацікавить спонсорів, стане необхідним закладом для задоволення найрізноманітніших запитів дітей, батьків та мешканців мікрорайону.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

 Облаштувати зону Wi-Fi.
 Закупити та встановити технічне обладнання, меблі.
 Інформувати жителів мікрорайону усно, через ЗМІ та соцмережі.

Ключові показники оцінки результату проекту

«SMALL TOWN» - пізнавально-інформаційний центр створюється для того щоб діти різного віку, могли весело, корисно та безкоштовно провести своє дозвілля. Батьки, які прийшли разом з дітьми, отримають рекомендації бібліотекаря з питань дитячого читання, зможуть дізнатися про останні книжкові новинки та послуги у бібліотеці, а також підібрати художню та пізнавальну літературу для себе.

Очікуваний термін реалізації проекту

Протягом 2020 року.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Збільшення вартості на техніку, меблі, що закладені у кошторисі.

Приклади (кейси) схожих рішень

Базується на європейському та американському досвіді модернізації бібліотек. Серед прикладів: Бібліотека в місті Штутгарт, Німеччина
(http://www.chytomo.com/shtutgards-ka-biblioteka-suchasni-teh/)

Мета проекту

Створення нового формату бібліотеки, шляхом зонування бібліотечного простору, де діти будуть поєднувати пізнання з дозвіллям та розвитком творчих здібностей, спілкуватися, навчатися, грати, проводити в бібліотеці більше вільного часу, що сприятиме більшій занятості школярів у вільний від навчання час.

Проект реалізовуватиметься на об’єкті галузі

Культури та туризму