• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

"МІКРО": Мобільна Інтерактивна Кімната Розвитку Особистості у бібліотеці На реалізації

Доданий
30.09.2020
Номер
73
Культура та туризм

Мобільна кімната, з переносними меблями, де хмельничани в цілому і мешканці мікроайону Дубове зокрема, зможуть проводити дозвілля, навчатися і розвиватися. У кімнаті все необхідне для живого спілкування та он-лайн навчання. Головна перевага: кімната не обмежується стінами, усі меблі та видатковий матеріал легко переносяться на вулицю, чи у сусідню більшу за площею кімнату.

Автор проєкту
Бюджет
150 000 грн
Розрахунок бюджету
Теги
на об’єкті галузі культури
Район
Дубове
Адреса
вул. Гастелло, 16, Хмельницький

Опис

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Мікрорайон Дубове активно розбудовується, з кожним днем тут заселяється все більше молодих сімей, проживає чимало людей старшого віку. Єдиному закладу культури для дорослих, яким у мікрорайоні є бібліотека-філія №9 все важче забезпечити всі послуги, яких потребують мешканці мікрорайону, адже сучасний світ вимагає мобільних та сучасних послуг, наближених до користувачів. Створення на базі бібліотеки-філії №9 естетично привабливої, оновленої Мобільної Інтерактивної Кімнати Розвитку Особистост "МІКРО" дозволить мешканцям мікрорайону отримувати актуальні послуги не далеко від дому, а не лише в центрі міста. При потребі кімната переміститься ближче до користувачів, на вуличні майданчики, адже вона буде мобільною.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Жодних вікових, соціальних чи матеріальних обмежень. Користуватись кімнатою зможуть діти задля навчання та розвитку, студенти для отримання необхідної навчальної інформації, пенсіонери задля обміну досвідом та спілкування, молодь задля розвитку особистості, військовослужбовці мікрорайону Дубове.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

У бібліотеці-філії №9, що у мікрорайоні Дубове, є кімната розміром 11 кв.м, де можна облаштувати простір для розвитку особистості. Проте головна особливість проекту "МІКРО", що кімната не обмежується стінами: усі передбачені меблі та інвентар мобільні та легко переносяться, відтак за кілька хвилин кімнату для розвитку особистості можна обладнати на майданчику поряд з бібліотекою, у парку, біля школи, провести захід у кожному куточку мікрорайону, а за потреби й міста загалом. Кімната набуде затишного вигляду, будуть придбані мобільні меблі та інвентар, ігри, техніка, виготовлені інформаційні матеріали. Кімната слугуватиме простором для навчання, інформування, розвитку, спілкування хмельничан.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Оновити кімнату
Встановити якісне енергозберігаюче освітлення
Закупити мебл, інвентар.
Придбати комп`ютерну техніку та настільні розвиваючі ігри
Популяризувати проект у ЗМІ та соціальних мережах

Ключові показники оцінки результату проекту

Перш за все - культурні, соціальні та економічні.
Соціальні - особистий розвиток мешканців мікрорайону Дубове, можливість для задоволення їх інформаційних, духовних, дозвіллєвих, культурних потреб.
Підняття іміджу бібліотеки та залучення нових користувачів.
Проект створить умови для об'єднання однодумців, можливість розширити коло друзів та свій кругозір.
Економічні - надання безкоштовних послуг та ресурсів для відвідувачів.

Очікуваний термін реалізації проекту

Протягом 2021 року.
Надалі проєкт діятиме постійно.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Зважаючи на чимало різних факторів, у майбутньому можуть зрости витрати на комунальні послуги: енергоносії, водовідведення та водопостачання.
Можливе зростання вартості ремонтних робіт, меблів, техніки, що закладена у бюджеті.

Приклади (кейси) схожих рішень

Бібліотека-філія №42 Центральної бібліотечної системи для дітей м.Львова, вул. Патона, 4/2. "3П: Публічний Простір Підлітка"

Мета проекту

Створення у мікрорайоні Дубове простору, який буде відкритий для будь-яких верств населення, згуртує активних та креативних хмельничан, об`єднає мешканців мікрорайону та допоможе у їх саморозвитку і відпочинку.

Проект реалізовуватиметься на об’єкті галузі

Проект реалізовуватиметься на об`єкті галузі культури та туризму, на базі ббліотеки-філії №9, Хмельницької Централізовної Бібліотечної Ситеми