Школа здоров'я Відхилений

Доданий
13.09.2018
Номер
2
Охорона здоров'я

Проект “Школа здоров’я” покликаний дбати про інформованість щодо стану здоров’я. Завдяки інтернет-ресурсам, вільному доступу ліків в аптеках, є багато інформації про лікування, яка не завжди буде дієвою у кожному конкретному випадку. Тому актуальною проблемою є створення професійного спілкування та взаємодії між громадою міста та лікарями.

Автор проєкту
Наталія
Наталія Підкалюк
Бюджет
150 000 грн
Розрахунок бюджету
Теги
на об’єкті галузі охорони здоров’я
Район
Заріччя
Адреса
просп. Миру, 61, Хмельницький

Опис

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

За статистикою люди тратять на лікування препаратами з недоказаною ефективністю, а також лікування методами, що не мають доказової бази. На прийомі у лікаря не завжди є час задати запитання, що не стосуються конкретного випадку з яким людина прийшла, тому “Школа здоров’я” стане одним з методів профілактики хвороб.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Для громади міста Хмельницького

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

1. Відремонтувати конференц-зал Хмельницької міської поліклініки №2 для створення сучасної платформи спілкування.
2. Розробити план заходів на 2019-2020 рік з актуальними темами щодо інформованості населення в сфері охорони здоров’я.
3. Виготовляти інформаційні листи після кожної зустрічі.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Першим етапом є відремонтувати і наповнити сучасним обладнанням конференц-зал поліклініки №2. Далі розраховані на рік щомісячні зустрічі з лікарями в цьому залі з актуальними для кожного місяця темами. Перша частина зустрічі буде у формі інформаційного повідомлення за вказаною темою, а потім у формі інтерактивної взаємодії та діалогу з громадянами, які прийдуть на зустріч. Після зустрічі будуть виготовлені інформаційні листи за тематикою зустрічі, які будуть поширюватись у мед закладах міста.

Ключові показники оцінки результату проекту

Покращення мікроклімату в медичних закладах міста, а саме культури звернення до лікаря, розуміння причинно-наслідкового зв’язку між причиною хвороби та способом її лікування, зниження рівня тривожності пацієнтів перед зверненням до лікаря
- після кожної зустрічі буде запропоновано анонімне опитування щодо інформативності такої зустрічі і побажання щодо формату спілкування.
- в перспективі буде створено доступний для кожного сучасний і зручний простір для спілкування, який можна буде використовувати для різноманітних медичних заходів.

Очікуваний термін реалізації проекту

2019 року

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Інфляція і збільшення вартості вказаних матеріалів

Приклади (кейси) схожих рішень

Не було

Мета проекту

Результатом даної взаємодії буде підвищення інформованості населення щодо широкого спектру хвороб їх профілактики та попередження ускладнень. Лікарі будуть спілкуватись з громадою у формі відкритого діалогу, де кожен зможе прояснити для себе моменти, які його цікавлять, із задіянням сучасних інформаційних ресурсів. А також зрозуміти механізми захворювань, методи поширення, попередження, маршрут звернення за медичною допомогою у доступний для кожного спосіб.

Проект реалізовуватиметься на об’єкті галузі

охорони здоров'я