Дотримання санітарно-гігієнічних умов у школі - запорука здоров"я школярів Відхилений

Доданий
20.09.2018
Номер
37
Освіта

Суть проекту полягає у виконанні поточного ремонту санвузлів приміщення ІІІ поверху спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №27 імені Дмитра Іваха м.Хмельницького по Львівському шосе, 47/4. Його реалізація дасть можливість створити належні санітарно-гігієнічні умови в школі з урахуванням дотримання ДСанПІНу, що в кінцевому результаті забезпечить збереження здоров"я школярів.

Автор проєкту
Павло
Павло Андрощук
Бюджет
149 820 грн
Розрахунок бюджету
Теги
на об’єкті галузі освіти
Район
Південно-Західний
Адреса
шосе Львівське, 47/4, Хмельницький

Опис

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Згідно з санітарно-гігієнічними вимогами і правилами перебування учнів у школі заміна обладнання санвузлів повинна проводитись один раз на 7 років. Враховуючи те, що в наступному році нашому навчальному закладу виповниться 30 років, поточний ремонт туалетів мав здійснитись чотири рази, чого, звісно, не відбулось. Застаріле обладнання погіршує санітарно-гігієнічні умови перебування учнів у школі та негативно впливає на здоров"я дітей.
Окрім того, згідно пункту 7.5. ДСанПІН унітази в туалетних кімнатах встановлюють для учнів навчальних закладів II-III ступеню в кабінах з дверима, а в туалетах для дівчат одна кабіна повинна бути з дверима і замком, інші – з дверима висотою 1 м. Право на приватність є базовим правом людини, а питання облаштування шкільних туалетів – це не тільки питання санітарних норм, а передусім питання збереження здоров"я та людської гідності. Якісна сучасна освіта – це не лише нові освітні концепції, школа має бути територією комфорту в першу чергу для дітей!

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Проект призначений для учнів спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №27 імені Дмитра Іваха м. Хмельницького.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Вищезгадану проблему можна вирішити шляхом проведення поточного ремонту санвузлів ІІІ поверху школи. В ході ремонту необхідно здійснити заміну старого обладнання та встановити кабінки з дверима, як того вимагають Державні санітарні правила і норми
влаштування, утримання загальноосвітніх
навчальних закладів.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Складання дефектного акту.
2. Визначення підрядника.
3. Заключення договору з виконавцем.
4. Підписання проектно-кошторисної документації.
5. Підписання акту виконаних робіт.

Ключові показники оцінки результату проекту

Після завершення ремонту санвузлів з"явиться можливість забезпечити збереження як фізичного, так і морального здоров"я дітей, створити комфортні умови для їх навчання в нашій школі, забезпечивши право на приватність.

Очікуваний термін реалізації проекту

Червень-липень 2019 року

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Збільшення вартості виконаних робіт у результаті інфляції

Приклади (кейси) схожих рішень

Відсутні

Мета проекту

Забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов в спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 27 імені Дмитра Іваха м. Хмельницького, створення комфортних умов для навчання дітей у нашій школі.

Проект реалізовуватиметься на об’єкті галузі

Освіта