• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Розвиток туризму в місті та залучення дітей до цікавого спорту Відхилений

Доданий
21.09.2018
Номер
79
Освіта

ТРК «Штурм» уже багато років є провідною командою міста та області з спортивного туризму, у 2018 команда стала Чемпіоном України серед юнаків по спортивному туризму. ТРК «Штурм» є основною тренувальною базою дитячого туризму в м. Хмельницькому. Пропонуємо оновити матеріально-технічну базу клубу, адже від цього залежить не тільки перемоги в змаганнях, а й безпека дітей в тренувальному процесі.

Автор проекту
Максим
Максим Кашпуренко
Бюджет
149 241 грн
Розрахунок бюджету
Теги
на об’єкті галузі освіти
Район
Гречани
Адреса
Вокзальна вулиця, 16, Хмельницький

Опис

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

У зв’язку з великою кількістю дітей, які займаються в гуртках спортивного туризму на базі СЗОШ№29, катастрофічно не вистачає туристичного обладнання для безпечного проведення тренувань та участі команд в змаганнях республіканського рівня. Проблема полягає в тому, що наше спорядження використовується вже довгий період часу, морально застаріле і під час експлуатації зазнало значних технічних походжень, що не дозволяє використовувати його в процесі змагань високого рівня. У зв’язку з тим, що все спортивне спорядження використовується на змаганнях і повинно пройти перевірку (технічна комісія) - його використання може бути ризикованим при проходженні технічних етапів на змаганнях обласного та республіканського рівнів та потребує постійного оновлення.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Оновлення матеріально-технічної бази ТРК «Штурм» спеціалізованої ЗОШ № 29 дасть можливість підвищити якість навчально-тренувального процесу та результативність роботи, дозволить залучити більше дітей до спортивних занять, зменшить ризики можливих правопорушень серед учнівської молоді міста.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Реалізувавши цей проект, дитячий туризм в нашому місті вийде на якісно новий рівень у техніці пішохідного та спортивного туризму та дасть можливість залучити ще більшу кількість дітей до такого цікавого та важливого виду спорту, як спортивний туризм.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Прийняття рішення щодо виділення коштів.
2. Моніторинг цін на необхідне спорядження.
3. Визначення можливих постачальників обладнання за принципом оптимальності ціни/якості.
4. Заключення договорів на постачання обладнання.

Ключові показники оцінки результату проекту

Реалізувавши наш проект, ми зможемо відкрити двері спортивного туризму для всіх бажаючих, що збільшити рівень охоплення дітей фізичною культурою та спортом у місті Хмельницькому, зменшить рівень правопорушень серед учнівської молоді в місті.

Очікуваний термін реалізації проекту

3-4 місяці після виділення коштів

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Перешкод у реалізації даного проекту немає

Приклади (кейси) схожих рішень

Спортивна Туристизація Тернополя: спорядження для дітей та дорослих ГО "СТК "ЛЕГІОН""

Мета проекту

Забезпечити хмельницьких спортсменів-туристів сучасним спорядженням для безпечного подолання перешкод різного типу, для ефективного тренувального процесу та участі в змаганнях найвищого рівня, що в значній мірі покращить результативність участі учнів міста в змаганнях.

Проект реалізовуватиметься на об’єкті галузі

освіти