• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Енергоефективні плити - запорука швидкого приготування якісної їжї для учнів Хмельницького колегіуму Відхилений

Доданий
22.09.2018
Номер
87
Освіта

Мета нашого проекту - підвищити культуру приготування їжі у навчальному закладі і зменшитти витрати енергоресурсів, таким чином поліпшити екологічне середовище нашої країни. Одним з базових елементів оснащення сучасної кухні є теплове обладнання. Тому в шкільній їдальні мають бути професійні індукційні плити. У них немає відкритого полум'я розпечених конфорок і механічних частин.

Автор проєкту
Бюджет
150 000 грн
Розрахунок бюджету
Теги
на об’єкті галузі освіти
Район
Центральний
Адреса
вул. Михайла Грушевського, 72, Хмельницький

Опис

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Більшість навчальних закладів використовують для приготування їжі застарілі електроплити. Вважаємо що наші діти гідні найкращих проектів, які повинні підвищити культуру приготування їжі і зменшити витрати енергоресурсів, таким чином поліпшити екологічне середовище нашої країни. Тому наша мета - впроваджувати сучасні, інноваційні та енергоефективні технології.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Проект направлений на модернізацію шкільної їдальні, покращення якості приготування їжі для учнів та працівників Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Темпи модернізації Хмельницького вимагають змін і осучаснення навчальних закладів міста, особливо шкільних їдалень. Одним з базових елементів оснащення професійної кухні є теплове обладнання. Індукційні плити мають багато переваг: у них немає відкритого полум'я, розпечених конфорок і механічних частин, нагрівається не конфорка, а сам посуд, плита легка і компактна. Використання індукційних плит у шкільній їдальні суттєво скорочує час персоналу для приготування їжі, економить електроенергію.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. 1 місяць - аналіз енерговитрат теплового обладнання шкільного харчоблоку за останні три роки. Діагностика електричних мереж.
2. 2 місяць - закупівля матеріалів для вдосконалення електричних схем, проводки. Встановлення приладу захисного відключення і окремого лічильника.
3. 3 місяць - демонтаж старих електричних плит. Встановлення у харчоблоці нових енергоефективних індукційних плит.

Ключові показники оцінки результату проекту

Короткотривалі результати: скорочення часу на розігрів їжі у посуді, отже скорочується час приготування їжі, що економить час персоналу. Температура плити регулюється і точно підтримується.
Екологічна направленість: забезпечення максимальної безпеки і здоров'я персоналу. Поверхня індукційної плити не перегрівається і після вимкнення охолоджується всього за 6-ть хвилин. Завдяки цьому немає згорання продуктів на поверхні, відсутні чад і дим. Це дозволяє зменшити витрати на кондиціювання приміщень.
Довготривалі результати: економія на кухонному інвентарі. Посуд не забруднюється і не псується, значна економія електроенергії за рахунок миттєвого нагріву, імпульсної роботи конфорки, автоматичного вимикання. Термін окупності складає 1 навчальний рік.

Очікуваний термін реалізації проекту

Пртягом трьох місяців після отримання фінансування.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Зміна вартості матеріалів через економічну нестабільність, невідповідність електричних мереж у приміщенні колегіуму.

Приклади (кейси) схожих рішень

Подібні плити встановлені у Хмельницькому закладі дошкільної освіти №8, Хмельницькому закладі дошкільної освіти №52.

Мета проекту

Створення належних умов для покращення якості харчування учнів та прцівників Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка, впровадження сучасних, інноваційних та енергоефективних технологій.

Проект реалізовуватиметься на об’єкті галузі

Освіти.

Фотографії