Безпечний освітній простір Відхилений

Доданий
29.09.2020
Номер
57
Освіта

Гімназія №2 м.Хмельницького розташована на великій неогородженій території, що вимагає особливого дотримання умов безпечного пересування учнів пришкільною територією.Побудова нового спортивного комплексу також вимагає контролю за збереженням життя і здоров’я учнів. Чисельність гімназистів щороку зростає, тому виникає потреба у встановленні системи відеоспостереження всередині та ззовні закладу.

Автор проєкту
Тетяна
Тетяна Томчишина
Бюджет
147 990 грн
Розрахунок бюджету
Теги
на об’єкті галузі освіти
Район
Заріччя
Адреса
просп. Миру, 84/2, Хмельницький

Опис

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Найголовніше завдання гімназії №2 - безпека дітей, які проводять велику частину часу в школі на уроках, перервах, у позаурочний час. Забезпечити безпеку дітей в тих місцях, де вони найбільше проводять часу, здатні сучасні системи охоронного відеоспостереження. Всі батьки хотіли б бути впевненими в тому, що поки їх дитина у школі - вона у повній безпеці. Але, на жаль, зараз цього важко досягти, не використовуючи сучасні системи охорони та безпеки. Відеоспостереження у гімназії та на пришкільній території створюватиме дисциплінарний ефект на учнів, дасть можливість встановлювати достовірність фактів травм, відстежувати потік осіб, які приходять до закладу, займаються на спортивному майданчику, який знаходиться на віддаленій від закладу території, а також сприятиме протидії хуліганству, крадіжкам, неправомірним діям сторонніх осіб.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

- 1056 учнів гімназії;
- 102 педагоги та працівники гімназії;
- 450 учасників спортивних секцій та клубів, центрів військово-патіротичного виховання;
- дорослі та громадськість мікрорайону «Виставка»
- понад 2700 членів батьківської громади.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Встановлення системи відеоспостереження призначене для забезпечення безпеки гімназистів на пришкільній території та всередині закладу, передачі та збереження візуальної інформації подій, що відбуваються всередині та ззовні гімназії. Система у кількості 16-ти камер (10 будуть встановлені всередині приміщення (3 поверхи) та 6 будуть встановленні ззовні будівлі, які будуть охоплювати пришкільну територію та територію спортивного комплексу. Встановлення відеоспостереження дасть змогу унеможливити ризики, що пов’язані з безпекою дітей, оскільки територія закладу є неогородженою.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1.Створення проєктів розміщення систем відеонагляду по гімназії і на пришкільній території, враховуючи спортивний комплекс закладу.
2. Закупівля необхідного обладнання
3. Проведення монтажних робіт на місцях
4. Підключення та налаштування обладнання
5. Створення безпечного середовища.

Ключові показники оцінки результату проекту

Система відеоспостереження - це один з найкращих способів контролю за входами і виходами у заклад, контролю за переміщенням пришкільною територією, що дозволить вчасно та оперативно попереджати небезпечні ситуації. Система відеонагляду буде працювати в режимі он-лайн та вести цілодобовий запис того, що відбуватиметься в стінах гімназії, на подвір’ї та спортивному майданчику. Це дасть можливість виконати найважливіше завдання освітнього закладу - збереження життя та здоров'я учнів, попередження неправомірних дій на території школи та спортивному майданчику.

Очікуваний термін реалізації проекту

травень 2021 року

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Зміни курсу валют можуть спричинити підвищення вартості обладнання та витратних матеріалів, що становитиме у середньому 3000 грн.

Приклади (кейси) схожих рішень

Школи міста Хмельницького, Києва, Тернополя, Вінниці, Львова https://www.volynnews.com/news/all/u-lutskiy-shkoli-vstanovyly-kamery-videosposterezhennia/
http://typical.if.ua/v-odnij-iz-frankivskyh-shkil-vstanovyly-systemu-videosposterezhennya-video/ https://citizen.odessa.ua/projects/2018/2018-1998/

Мета проекту

Встановлення системи відеоспостереження для створення безпечного освітнього простору для учнів гімназії №2 м.Хмельницького та відвідувачів нового спортивного комплексу. Завдяки проєкту будуть реалізовані головні умови безпеки життєдіяльності учнів, вчителів, працівників школи, батьків, громади міста Хмельницького.

Проект реалізовуватиметься на об’єкті галузі

на об’єкті галузі освіти

Фотографії