• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Школа молодого підприємця Брав участь

Доданий
08.11.2016
Номер
654
Освіта

Проект спрямований на підтримку та розвиток підприємництва у місті Хмельницькому, формування у молоді знань, необхідних для започаткування власної справи, шляхом проведення низки тематичних семінарів та тренінгів. За результатами навчання учасники розробляють бізнес-плани та отримують сертифікати. Автори кращих бізнес-планів отримають одноразову фінансову допомогу для реалізації власного стартапу

Автор проєкту
Наталія
Наталія Сахарова
Бюджет
80 125 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Молодь є однією з найважливіших соціальних груп у структурі населення. Категорія молодих людей віком 18-30 років складає близько 20 % від загальної чисельності мешканців міста Хмельницького.
Наразі у нашому місті фактично відсутня освітня платформа для орієнтації молоді на започаткування власної справи. Тому необхідним є надання можливості молоді набути практичний досвід з ведення бізнесу за короткий термін та отримати підтримку на перших кроках самостійної діяльності.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Проект спрямований на підтримку активних молодих людей, віком від 18 до 30 років, які бажають відкрити власну справу та проживають на території міста Хмельницького

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Школа - унікальний проект, що передбачає підвищення рівня обізнаності молоді міста з питань започаткування та ведення підприємницької справи. Навчання – безкоштовне, 3-тижневе, за участю викладачів навчальних закладів, представників органів влади та керівників підприємств. Учасники Школи отримають практичні поради з механізмів впровадження підприємницьких ініціатив, зокрема, розробки бізнес-плану. За результатами навчання автори кращих бізнес-планів претендуватимуть на грошову винагороду.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Розробка програми реалізації Проекту.
Організація навчання (формування викладацького персоналу).
Матеріально-технічне забезпечення Проекту (оренда приміщення; оренда обладнання; друк матеріалів та сертифікатів, закупівля канцелярії; організація кава-брейків).
Проведення інформаційної кампанії для залучення молоді до участі в Школі та популяризація її роботи (залучення ЗМІ; друк рекламної продукції).
Проведення конкурсу бізнес-планів та забезпечення фінансування кращих бізнес-планів.

Ключові показники оцінки результату проекту

Збільшення кількості суб’єктів підприємницької діяльності у місті; скорочення кількості зареєстрованих безробітних у місті; зростання надходжень до місцевого бюджету від малого та середнього підприємництва.

Очікуваний термін реалізації проекту

Квітень 2017 року

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Низька зацікавленість молоді щодо участі у Проекті.

Приклади (кейси) схожих рішень

В Україні реалізовано ряд проектів, спрямованих на розв’язання актуальної проблеми на місцевому рівні – успішного працевлаштування молоді та розвитку підприємництва. Досвід з впровадження подібних проектів за участю громадськості, освітян, представників місцевих органів влади та бізнесу мають Львів, Харків, Херсон, Полтавщина. Така підтримка молодіжного підприємництва продиктована необхідністю закріплення молоді у відповідному регіоні і можливістю реальної участі в його розвитку.

Фотографії