Затишний дворик Відхилений

Доданий
14.11.2016
Номер
718
Житлово-комунальне господарство

Ми вирішили зробити наш двір затишним та комфортним. Встановити огорожу навколо прибудинкової території, відремонтувати дитячий майданчик, провести благоустрій та озеленення прибудинкової території, встановити в прохідній арці та на дитячому майданчику ЛЕД ліхтарів. Отримаємо яскравий приклад співпраці громади і влади. Роботи будуть проведені комунальним підприємством міської ради.

Автор проєкту
Володимир
Володимир Огойко
Бюджет
98 600 грн
Розрахунок бюджету
Район
Південно-Західний

Опис

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Парковка не вміщує автомобілів мешканців будинку. Паркування у дворі не є безпечним, зафіксовано десятки пошкоджень автомобілів. Інтенсивний рух автотранспорту створює небезпеку для дітей. На дитячому майданчику цілодобово відбувається розпиття алкогольних напоїв, галас, залишають сміття та пляшки. В цілях безпеки мешканці користуються таксі. Мами з дітьми змушені йти з двору. Діти не мають де проводити вільний час. Дитячий майданчик є доступним лише в суху погоду, пісочниця непридатна.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Дорослі мешканці та діти, які проживають в будинках по вул. Інститутській,13, 15, 15/1.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Є потреба в якісному дитячому майданчику. Встановлення огорожі, ремонт дитячого майданчика, благоустрій території забезпечить якісне дозвілля наших дітей, забезпечить усім мешканцям можливість безпечного життя та збереження майна, створить затишок у дворі. ЛЕД-лампи мешканці будинку облаштовують власним коштом.
Підрядником виступає комунальне підприємство міської ради по зеленому будівництву і благоустрою міста. Пропаганда ідеї «Бюджету участі» та створення двору зразкового порядку.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Встановлення огорожі, ремонт дитячого майданчика, омолодження дерев, благоустрій території. Підрядник: комунальне підприємство міської ради по зеленому будівництву і благоустрою міста.

Ключові показники оцінки результату проекту

Дорослі мешканці та діти (близько 500 осіб) отримають затишний та безпечний двір.

Очікуваний термін реалізації проекту

2017 рік

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Не виявлено

Приклади (кейси) схожих рішень

«Дитячий простір» (м. Чернівці), «Облаштування бруківкою прилеглої території до будинку № 75 по вул. Героїв майдану, 75» (м. Чернівці), «Облаштування прибудинкової території за адресою: м. Чернівці, вул. Руська, 251» (м. Чернівці), «Дитячий майданчик на Щурата, 4» (м. Львів), «Облаштування між будинкового простору на вулиці С.Петлюри, 18-А» (м. Львів).

Фотографії