Відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених (ВАІТН) ХМДЛ Брав участь

Доданий
19.09.2017
Номер
12
Охорона здоров'я

Для відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених ХМДЛ потрібні розхідні матеріали (датчики потоку до апаратів ШВЛ та датчики до пульсоксиметрів), які дадуть змогу забезпечити цілодобовий моніторинг вітальних функцій новонародженого, скоротити термін перебування дитини у відділенні, зменшити вартість лікування та відсоток інвалідизації та летальності.

Автор проєкту
Юрій
Юрій Слободян
Бюджет
100 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Все місто
Адреса
вул. Разіна, 1, Хмельницький

Опис

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених Хмельницької міської дитячої лікарні займається рятуванням життів найменших дітей з усієї області.
Особливостями роботи у відділені є швидка динаміка стану дитини та інтенсивне спостереження. Найважливіший компнент для своєчасного надання допомоги – постійний моніторинг життєвих функцій, який здійснюється спеціальним аппаратом – пульсоксиметром. Він дозволяє при раптовому погіршенні стану якнайшвидше надати допомогу дитині. Нашкірні датчики для апарату швидко виходять з ладу і потребують частої заміни.
Інша проблема для особливо важкохворих дітей, що не можуть самостійно дихати – це перебування дитини на апараті штучної вентиляції. При наявності датчиків потоку дитина може перебувати в свідомості, при їх відсутності дитина змушена перебувати у наркозі.
Ці два компоненти дозволяють надати допомогу дітям до настання незворотніх змін в організмі, можливість перебувати на апараті ШВЛ з мінімальним впливом на здоров’я.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Проект здійснюється для новонароджених дітей, а також середній медичний персонал (підвищення якості надання допомоги новонародженим дітям).
Проект спрямований на підвищення якості лікування, зменшення кількості ускладнень, зменшення часу перебування дитини на штучному диханні та у відділенні реанімації, зменшення витрат на лікування.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Забезпечити відділення анестезіології та інтенсивної терапії датчиками потоку для апаратів ШВЛ та датчиками для пульсоксиметрів.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Закупівля датчиків потоку до апаратів ШВЛ та датчиків до пульсоксиметрів.

Ключові показники оцінки результату проекту

Зменшення кількості ускладнень, зменшення часу перебування дитини на штучному диханні та у відділенні реанімації, зменшення витрат на лікування.

Очікуваний термін реалізації проекту

3 місяці.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Збільшення вартості датчиків потоку до апаратів ШВЛ та датчиків до пульсоксиметра.

Приклади (кейси) схожих рішень

Невідомі у інших лікувально-профілактичних закладах.

Мета проекту

Підвищення якості лікування, зменшення кількості ускладнень, зменшення часу перебування дитини на штучному диханні та у відділенні реанімації, зменшення витрат на лікування.