• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Реконструкція та облаштування скверу по вул. Зарічанській Відхилений

Доданий
18.09.2017
Номер
5
Житлово-комунальне господарство

Проект дасть можливість облаштувати та облагородити територію на якій крім чагарників і дерев нічого немає, але за місцем розташування має всі можливості, щоб стати зоною відпочинку для усіх жителів мікрорайону "Заріччя". Сквер об’єднає людей для спільного відпочинку, спілкування, а також стане місцем де зможуть весело провести час діти й молодь, а старше покоління зробити вечірню прогулянку.

Автор проекту
Наталія
Наталія Гринишина
Бюджет
100 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Заріччя
Адреса
вул. Зарічанська, 10/4, Хмельницький

Опис

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Поряд з ДНЗ №33 та Соціальним Центром святого Миколая Чудотворця по вулиці Зарічанській є велика, але занедбана територія, що зараз більш нагадує чагарники та сміттєзвалище, а ніж тиху та комфортну зону відпочинку. Щоранку повз сквер проходять сотні студентів, поспішаючи на навчання у Коледж, тут можна зустріти молодих матусь, які приводять дітей у дитячий садочок та змушені нести своїх малят на руках, адже доріжок через сквер немає. Через сквер до зупинки поспішають численні мешканці мікрорайону.

Облаштування скверу на «Заріччі» задовольнить існуючу потребу мешканців мікрорайону в інфраструктурних елементах. Щезне місце для зібрання антисоціальних елементів, бруду і сміттєзвалище.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Цей проект потрібен декільком категоріям мешканців мікрорайону: по-перше, це мешканці будинків вул. Проспект Миру 78/4,78/5 та 80/5,-по-друге, велика частина дітей, що відвідують ДНЗ№33, по-третє, численні відвідувачі Соціального центру святого Миколая Чудотворця для дітей та молоді з обмеженими можливостями, в-четверте, студенти Політехнічного коледжу, які проживають в гуртожитку по вул. Зарічанській 78/5.

Переваги від реалізації цього проекту отримають всі члени Хмельницької громади незалежно від віку та соціального стану.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Пропонуємо демонтувати залишкове покриття пішохідної зони і покласти нове покриття, встановити лавочки та урни для сміття. Розбити клумби. Мешканці та численні перехожі будуть вдячні за створені умови, а наші діти нарешті дізнаються, що можна жити в цивілізованих умовах.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Реконструкцію та облаштування скверу провести шляхом демонтажу старого покриття доріжок та прокладанням нових, встановленням урн для сміття, лавочок, висадженням клумб, приведення скверу до охайного вигляду.

Ключові показники оцінки результату проекту

Окультурення навколишнього середовища, чистота в мікрорайоні вплине на психологічний стан мешканців, їх свідомість, створить мікроклімат для подальшого поліпшення навколишнього середовища та правильного виховання підростаючого покоління. Цей проект створить довіру до влади, з’єднає та подружить мешканців, що дуже важливо у сьогоднішньої соціально-економічної ситуації суцільної ненависті та недовіри.

Очікуваний термін реалізації проекту

до 25.05.2018 року

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Єдиним ризиком реалізації проекту буде невизначеність рівня інфляції в 2017 році, що, при його високих показниках, може призвести до підвищення вартості реалізації проекту.

Приклади (кейси) схожих рішень

....

Мета проекту

- очистити територію скверу від сміття, прокласти пішохідні доріжки;
- організувати відпочинок для різних за віком та інтересами груп населення, курс на масовість, на загальну зацікавленість дітей і дорослих;
- дати змогу мешканцям проводити час на відкритому просторі, встановивши лавочки;
- облаштувати затишну та комфортну територію для молодих матусь, які приводять дітей у ДНЗ№33 , а також гуляють з малюками в колясках.